Szczegóły oferty Asystent projektanta konstrukcji stalowych Bydgoszcz (1442947530)

Data dodania 22-09-2015
Stanowisko Asystent projektanta konstrukcji stalowych
Opis ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wykonywanie prac projektowych w krajowym i międzynarodowym zakresie budowlano-technicznym, w szczególności konstrukcje stalowe za pomocą programu CAD w 2D i 3D,
• tworzenie modeli obliczeniowych i konstrukcyjnych w 3D,
• generowanie rysunków wykonawczych, rysunków warsztatowych i montażowych z modelu 3D,
• generowanie list materiałowych, plików NC,
• współdziałanie przy akwizycji, ofertach,
• współdziałanie przy kierowaniu projektem,
• współpraca w zespole na miejscu jak i w międzynarodowym środowisku.
WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa, budowy maszyn lub dziedzin pokrewnych,
• co najmniej 2 letnie doświadczenie inżynierskie w budownictwie/konstrukcjach stalowych,
• bardzo dobra znajomość programu Tekla, mile widziana znajomość CAD Advance Steel, Dlubal RSTAB
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana,
• samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i inicjatywa w działaniu,
• umiejętność pracy w zespole,
• lojalność i dyskrecja,
• bardzo dobra organizacja pracy.
OFERUJEMY:
• ciekawą, pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę w międzynarodowej, rozwijającej się w Polsce firmie,
• pracę z zastosowaniem nowych technologii,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
• możliwość realizacji własnych pomysłów,
• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
• niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy.
Nazwa firmy

IMC Projekt Polska sp. z o.o.

Adres miejsca pracy ul. Ernsta Petersona 11
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-862
Numer telefonu 519400338