Szczegóły oferty Diagnosta Leszno (1290631271)

Data dodania 24-11-2010
Stanowisko Diagnosta
Opis Nazwa stanowiska pracy: Diagnosta na stacji kontroli pojazdów
Zakres obowiązków: praca diagnosty na stacji kontroli pojzdów przy autoryzowanym salonie toyoty
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów - staż nie wymagany
Umiejętności i uprawnienia: diagnosta samochodowy

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2010-11-23
Miejsce pracy: Polska
Województwo: WIELKOPOLSKIE
Powiat: m. Leszno
Gmina: Leszno
Miejscowość: Leszno
Minimalne Wynagrodzenie brutto: 2500.00 PLN
Maksymalne Wynagrodzenie brutto: 3500.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE

Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
TOYOCAR J.J. Mikołajczak Sp. J.
Adres : Al. Marszałka Piłsudskiego 4
64-100 Leszno
Osoba do kontaktu: Magdalena Kilichowska
Nazwa firmy

TOYOCAR

Adres miejsca pracy Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 4
Miejscowość Leszno