Szczegóły oferty Dla studentow Warszawa (1394561549)

Data dodania 11-03-2014
Stanowisko Dla studentow
Opis Firma SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOTA, zajmująca się skupem, sprzedażą i przetwórstwem złota oraz innych metali szlachetnych, poszukuje kandydatów(studentów) na stanowisko Młodszy Specjalista ds. rozliczeń. Gwarantujemy godziwe wynagrodzenie i pracę w przyjaznym zespole.
Zadania:
• przygotowanie dokumentów związanych z towarem
• odprawa zamówień
• prowadzenie rozliczeń z klientami
Nasze oczekiwania:
• minimum wykształcenie średnie
• zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
• mile widziane doświadczenie w prace zdalnej
• dobra znajomość pakietu MS Office
• samodzielność, dynamika i konsekwencja w działaniu
• wysoka kultura osobista
• entuzjazm, odpowiedzialność
Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagradzania, od 200 zł dziennie brutto oraz premię za wyniki.
• praca z własnego domu (ok. 3-4 godziny dziennie)
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• pracę w przyjaznym zespole
• miłą atmosferę i wyjątkowy styl życia mobilnego specjalisty
Poszukujemy ludzi odpowiedzialnych, obowiązkowych, na których można polegać.

Prosimy o przesłanie CV na cv@skupzlota24.net
Nazwa firmy

SKUP I SPRZEDAŻ ZŁOTA

Adres miejsca pracy Powstańców Warszawy 2
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-030