Szczegóły oferty Doradca finansowy - nie wymagamy doświadczenia :) Bytom (1377531626)

Data dodania 26-08-2013
Stanowisko Doradca finansowy - nie wymagamy doświadczenia :)
Opis Firma OVB Allfinanz zatrudni do nowo otwartego biura w Bytomiu osoby na stanowisko Doradcy finansowego.

W naszej firmie nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę uzyskasz u nas podczas bezpłatnych szkoleń podczas których zostaniesz poczęstowany pyszną kawą lub herbatą :)

Jeśli jesteś osobą nastawioną na niesienie pomocy innym w kwestii doradztwa finansowego, posiadasz cechy dzięki którym kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność - wyślij do nas swoje CV. Każda kandydatura zostanie rozpatrzona i skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rozpoczynając pracę w naszej firmie gwarantujemy indywidualny i niezależny plan kariery zawodowej, podczas której Twoi przełożeni oraz zespół do którego będziesz należeć zawsze Ci pomoże. W naszej pracy zawsze panuje miła i sympatyczna atmosfera, podczas której będziesz mieć okazję się sprawdzić. Nie wymagamy wyniku pracy, możesz w pełni dostosować swoje kryteria do pozostałych obowiązków takie jak studia, opieka nad małym dzieckiem itp. Wykorzystaj swoją szansę aby stać się pracownikiem, dla którego każdy dzień będzie nowym doświadczeniem, a każda spotkana osoba nauczy Cię kolejnych nowych aspektów zawodowych.

Do Twoich obowiązków będzie należeć m.in. reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami, możliwość wzięcia udziału w licznych szkoleniach zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej, przeprowadzanie profesjonalnego doradztwa finansowego podczas którego niesiesz swoim klientom pomoc w znalezieniu oszczędności, zabezpieczenia finansowego jego oraz jego dzieci i rodziny, wybranie i ułożenie indywidualnej koncepcji dotyczącej ubezpieczenia na życie, mieszkania, samochodu i wielu innych.

Nasz praca nie jest naciąganiem ani wciskaniem "oferty" na siłę. Jest to możliwość pomocy drugiemu człowiekowi w obniżeniu zbyt dużych wydatków, doboru wierzytelnego ubezpieczyciela lub obniżenia procentu kredytu który spłaca, oraz wielu innych.

Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij swoje CV na adres mail'owy, rekrutacja-ovb.bytom@o2.pl wraz z dopiskiem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla realizacji procesów rekrutacyjnych. Chciałbyś się dowiedzieć więcej? Na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie -
tel. 513-407-555
Nazwa firmy

OVB Allfinanz

Adres miejsca pracy Bytom, ul. Chrzanowskiego 19
Miejscowość Bytom
Kod pocztowy 41-902
Numer telefonu 513407555
Wynagrodzenie b.d.
Praca stała
Etat cały etat
Wygasa za  oferta nieaktualna
« wróć do strony głównej