Szczegóły oferty Doradca inwestycyjny Ostrava (1427301137)

Data dodania 25-03-2015
Stanowisko Doradca inwestycyjny
Opis Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w na rynkach walutowych i kapitałowych w zakresie obrotu finansowego.

Obecnie oferujemy możliwość pracy na stanowisku:
DORADCA INWESTYCYJNY
Miejsce pracy: Czechy / Ostrava (Czech Republic)

Opis stanowiska:

Oferta pracy skierowana jest do handlowców,
Sprzedaż w pełni regulowanych produktów w obrębie rynku inwestycyjnego,
Doświadczenie w tej dziedzinie jest atutem, ale nie jest wymogiem koniecznym, ponieważ firma zapewnia intensywne szkolenie kierunkowe.

Wymagania

Biegła znajomość języka polskiego,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - najlepiej w sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeń i innych usług,
Doświadczenie w sprzedaży,
Doświadczenie w telemarketingu będzie dodatkowym atutem.

Idealny kandydat na to stanowisko powinien być:

Energiczny,
Ambitny,
Posiadający odpowiednią dozę empatii,
Posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność pracy w grupie.

Oferujemy:

Lukratywną pracę w pełnym wymiarze godzin w centrum miasta, z wysokiej jakości systemem premiowym,
Stabilne zatrudnienie - umowa o prace na czas nieokreślony,
Wynagrodzenie - 2300 - 7700 PLN / miesięcznie,
Możliwość szybkiego rozwoju osobistego w ramach nowo otwartego call center,
Pracę w stabilnej firmie o zasięgu ogólnoeuropejskim,
Intensywne szkolenia w zakresie umiejętności sprzedaży ze szczególnym naciskiem na sprzedaż produktów na rynku inwestycyjnym,
Pomoc w zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@esmd.cz bądź kontaktuj się z nami telefonicznie pod nr. +420 727 960 656
Nazwa firmy

ESMD Call centres s.r.o.

Adres miejsca pracy Moravská Ostrava a Přívoz, Mlýnská 2353/1
Miejscowość Ostrava
Kod pocztowy 70-200
Numer telefonu 727960656
Wynagrodzenie

1873 (PLN, netto, miesięcznie)