Szczegóły oferty Elektryk z J. NIEMIECKIM! atrakcyjna placa-APLIKUJ Wrocław (1411588190)

Data dodania 24-09-2014
Stanowisko Elektryk z J. NIEMIECKIM! atrakcyjna placa-APLIKUJ
Opis Praca na terenie Niemiec - od zaraz!
ELEKTRYK ze znajomścią j. niemieckiego!

Ravensburg
DE/01/IE/

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Zatrudnienie długofalowe, również przez okres zimy
- Legalna praca na terenie Niemiec- niemiecka umowa
- Pakiet ubezpieczeniowy, ubezpieczenie zdrowotne i etc
- Pomoc w formalnoścach związanych z pracą w Niemczech
- Cotygodniowe zaliczki na konto
- Możliwość pracy w nadgodzinach, w soboty
- świadczenia pracownicze
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- Stały kontakt z oddziałem w Polsce

Wymagamy:
- Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (wymóg konieczny)
- Wykształcenia zawodowego w kierunku Elektryk, Elektromonter
- Doświadczenia zawodowego na stanowisku pracy Elektryka
- Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany samochód
- Uprawnień SEP

Obowiązki:
- Montaż instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych
- Montaż przełączników, gniazdek, oświetlenia
- Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres info@walterfachkraft.pl z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: + 48 669 851 410, +48 71 366 64 55, +48 3666 802.
Nazwa firmy

Walter-Fach-Kraft

Adres miejsca pracy Oławska 17
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-123
Numer telefonu 669851410