Szczegóły oferty grafik komputerowy Warszawa (1442505846)

Data dodania 17-09-2015
Stanowisko grafik komputerowy
Opis Firma ScanVet Poland Sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą leków i mieszanek weterynaryjnych zatrudni do biura w Warszawie osobę na stanowisko grafika komputerowego.
Obowiązki:
- kompleksowe opracowywanie projektów graficznych (materiałów marketingowych, sprzedażowych, reklamowych), projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej (np. ulotki, katalogi, foldery)
- projektowanie layoutów i grafik etykiet opakowań produktów leczniczych,
- przygotowywanie projektów do druku, utrzymywanie kontaktów z drukarnią
- zamawianie materiałów reklamowych
- planowanie strategii marketingowej firmy
- przygotowywanie grafik na potrzeby strony internetowej (newslettery, banery, mailingi)

Wymagania: doświadczenie w przygotowywaniu grafik dla marketingu: reklam, materiałów do druku, bardzo dobra znajomość programów z pakietu ADOBE (Illustrator, Photoshop,), Corel Draw, znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, kreatywność, zmysł plastyczny, umiejętność odpowiedniego doboru kolorów, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole w ramach kontaktów z innymi działami firmy. Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą preparatów weterynaryjnych.

Oferujemy: zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku leków weterynaryjnych, możliwość rozwoju zawodowego, udział w dużych projektach marketingowych;umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca tylko i wyłącznie w biurze w Warszawie, bez możliwości pracy zdalnej.
Kandydatów prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego.
Nazwa firmy

ScanVet Poland Sp. z o.o.

Adres miejsca pracy Al. Jerozolimskie 99 m. 39
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-001