Szczegóły oferty Handlowiec KRAKÓW (1385140202)

Data dodania 22-11-2013
Stanowisko Handlowiec
Opis Wymiar zatrudnienia:Pełny etat
Forma zatrudnienia:Inna

Zadania:
- bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi- PRACA MOBILNA
- pozyskiwanie klientów na usługi energetyczne
- przygotowywanie indywidualnych wycen oraz kalkulacji kosztów
- prowadzenie negocjacji biznesowych z kluczowymi klientami
- realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych

Oferujemy:
- pracę w najprężniej rozwijającej się branży
- pełne szkolenie wdrożeniowe
- jasne kryteria dotyczące ścieżki kariery
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie, dającej możliwości awansu
- niezbędne narzędzia pracy (laptop + telefon komórkowy)
- pomoc doświadczonej kadry

Wymagania
- poszukujemy osób lubiących bezpośredni kontakt z klientami
- będziemy wymagać realizacji nałożonych planów sprzedażowych, więc trzeba być systematycznym i zmotywowanym do pracy w sprzedaży
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
- samodzielność i umiejętność zarządzania czasem
- umiejętność lub predyspozycje do prowadzenia negocjacji, przygotowywania i prezentacji ofert handlowych
- wymagamy dyspozycyjności pn-pt 9-16

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.
Nazwa firmy

BIURED

Adres miejsca pracy edyta.krol@topkadra.com.pl
Miejscowość KRAKÓW
Kod pocztowy 30-149
Numer telefonu 502730090