Szczegóły oferty Handlowiec / Specjalista ds. obsługi kontraktów Wrocław (1407510261)

Data dodania 08-08-2014
Stanowisko Handlowiec / Specjalista ds. obsługi kontraktów
Opis Opis stanowiska:
* obsługa kontraktów zagranicznych
* rozpoznawanie potrzeb klientów i pomoc w przygotowaniu optymalnych rozwiązań
* budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
* pozyskiwanie nowych kontraktów
* prowadzenie negocjacji handlowych
* dbanie o pozytywny wizerunek firmy
* tworzenie raportów i zestawień
Wymagania:
* min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
* samodzielność i świetna organizacja czasu pracy
* dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
* czynne prawo jazdy kat. B
* gotowość do częstych podróży służbowych
* komunikatywność i otwartość
* mile widziana wiedza z zakresu spawalnictwa
Oferujemy:
* ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
* wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
* motywacyjny system premiowy w zależności od uzyskiwanych wyników
* wszystkie niezbędne narzędzia pracy
* możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny  na adres mailowy:
praca@agmetal.com.pl
Nazwa firmy

AG Metal

Adres miejsca pracy ul. Tęczowa 22
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-602
Numer telefonu 717346655