Szczegóły oferty Inżynier Spawalnik Wrocław (1393356317)

Data dodania 25-02-2014
Stanowisko Inżynier Spawalnik
Opis Firma AG Metal Poland Sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku. Specjalizujemy się w branży metalurgicznej realizując kontrakty na terenie całej Europy. Wykonujemy usługi z zakresu spawalnictwa w metodach: 111, 135, 136, 141 oraz innych zawodach, związanych z sektorem metalowym i budowlanym.
Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Inżynier Spawalnik
miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:
- praca na terenie Belgii;
- praca przy produkcji elementów konstrukcji stalowych;
- nadzór nad pracą podległego zespołu;
- ścisła współpraca z przełożonymi;
- opracowywanie dokumentacji wg wymogów i norm dotyczących spawania;

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
- doświadczenie w zarządzaniu projektami i pracownikami;
- własny samochód;
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
- certyfikaty EWE/IWE, VT2;
- znajomość programów CAD;
- znajomość norm i przepisów w zakresie procesów spawania konstrukcji;

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzeń;
- dobre warunki pracy i zakwaterowania;
- prace od zaraz;

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na praca@agmetal.com.pl w treści wpisując „inżynier”.
Nazwa firmy

AG Metal Poland

Adres miejsca pracy Tęczowa 22
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-521