Szczegóły oferty Inżynier / Technik budownictwa Bydgoszcz (1449603810)

Data dodania 08-12-2015
Stanowisko Inżynier / Technik budownictwa
Opis Opis stanowiska:
- sporządzanie kosztorysów, ofert handlowych, kalkulacji, wycen, opracowywanie zapytań ofertowych
- doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów
- tworzenie prezentacji, katalogów, cenników
- przygotowywanie rysunków (AutoCAD)
- analiza dokumentacji projektowej
Wymagania:
- wykształcenie techniczne lub wyższe ( budownictwo)
- zdolności analityczne
- dobra znajomość MS Office
- dobra znajomość AutoCAD
- czynne prawo jazdy
- kreatywność i umiejętność pracy w zespole
- dodatkowym atutem będzie znajomość systemów szalunkowych oraz rusztowaniowych
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oraz możliwości zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętności.
Nazwa firmy

Scolvest

Adres miejsca pracy Bronikowskiego
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-426
Numer telefonu 602513513