Szczegóły oferty KIEROWCA KRAJOWY / MIĘDZYNARODOWY C + E Poznań (1412796616)

Data dodania 08-10-2014
Stanowisko KIEROWCA KRAJOWY / MIĘDZYNARODOWY C + E
Opis K Investments Sp.z o.o, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca krajowy/międzynarodowy z kat. C + E
Miejsce pracy : Poznań

Zakres obowiązków:
- Przewóz ładunku
- Odpowiedzialność kierowcy za załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. C+E
- Min.5 letnie doświadczenie w ruchu krajowym/międzynarodowym
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziane dodatkowe języki obce)
- Karta kierowcy
- Zaświadczenie na przewóz rzeczy
- Zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania lekarskie
- Zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Nazwa firmy

K Investments Sp. z o.o. Sp. K.

Adres miejsca pracy sw Marcin 409
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-805