Szczegóły oferty Kierownik obiektu ds. technicznych Ostrów Wielkopolski (1288538849)

Data dodania 31-10-2010
Stanowisko Kierownik obiektu ds. technicznych
Opis Do otwieranej w 2011r. Galerii Ostrovia w Ostrowie Wlkp. poszukujemy inżyniera o specjalności w branży sanitarnej/grzewczej, klimatyzacji (m/k) znającego się na typowych urządzeniach technicznych, specyficznych dla centrum handlowego. Poszukujemy dokładnego i rzetelnego pracownika, lojalnego i zdolnego do kierowania zespołem. Konieczne jest doświadczenie zawodowe.
Wymagana jest bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook). Ponieważ zainteresowani jesteśmy długoterminową współpracą, dużą wagę przykładamy do obszernego wdrożenia. Stąd konieczna jest gotowość do odbycia minimum 6-miesięcznego wdrożenia w naszej niemieckiej centrali firmy w Weimarze (99425). Związane z tym koszty ponosimy w wysokości przewidzianej ustawowo.

Oferujemy interesujące i stabilne miejsce pracy w rozwijającym się międzynarodowym przedsiębiorstwie. Oraz towarzystwo wysoko zmotywowanego zespołu, w sposób optymalny wdrażającego nasze koncepcje i strategie we współpracy z krajowymi, przede wszystkim zaś z międzynarodowymi przedsiębiorstwami handlowymi.

Prosimy zatem o przesłaniem nam kompletu dokumentów w języku niemieckim lub angielskim (CV, świadectwa wykształcenia i pracy oraz referencje, te chętnie również w j.polskim) na niżej podany adres działu personalnego w Niemczech:
Firma Saller
Personalabteilung
Frau Blaubach
Zum Hospitalgraben 6
D – 99425 Weimar
Tel: +49 (0)3643/8674-827
Fax: +49 (0)3643/8674-78
Nazwa firmy

Saller

Adres miejsca pracy ul. Kaliska
Miejscowość Ostrów Wielkopolski
Kod pocztowy 63-400
Numer telefonu b.d.
Wynagrodzenie

3000 (PLN, netto, miesięcznie)

Praca stała
Etat cały etat
Wygasa za  oferta nieaktualna
« wróć do strony głównej