Szczegóły oferty Kierownik Produkcji Konskowola (1435141015)

Data dodania 24-06-2015
Stanowisko Kierownik Produkcji
Opis Opis stanowiska pracy
Firma produkcyjna z branży konstrukcje stalowe, mająca swą siedzibę na terenie powiatu puławskiego, poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Produkcji. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za organizacje pracy, zarządzanie zespołem ok 25-ciu pracowników, kierowanie procesem produkcji, jakość i termin wyprodukowanych elementów. Oferujemy interesującą pracę, w prężnie rozwijającym się zakładzie, wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, możliwość rozwoju wraz z firmą.

Od kandydata oczekujemy wykształcenia technicznego z doświadczeniem na stanowisku kierownika produkcji.
Wymagania
• Znajomość obsługi komputera i program CAD
• Znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie umożliwiającym komunikowanie się w mowie i piśmie
• Doświadczenie w produkcji zbiorników ciśnieniowych, rurociągów
• Mile widziana znajomość norm i standardów m.in. DESP, ASME
• Komunikatywność i dyspozycyjność
• Innowacyjne podejście do zadań.
• Zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i ich rozwiązywania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• Efektywne zarządzanie oraz organizację pracy podległego personelu
• Realizację i kontrolę planu produkcji
• Zapewnienie wymaganej wydajności i jakości
• Współpracę z działem projektowym i logistyki
• Prowadzenie i nadzór nad procesem produkcji
• Nadzór nad parkiem maszynowym
• Dbanie o zapewnienie dla produkcji odpowiedniej ilości i jakości surowców, półproduktów oraz materiałów pomocniczych
• Zapewnienie pełnego i właściwego wykorzystania czasu pracy,
• Zapewnienie utrzymania porządku i czystości na stanowisku pracy, a także w jego otoczeniu oraz pomieszczeniach zakładu produkcyjnego
• Zapewnienie skutecznego wsparcia technicznego procesów produkcyjnych
• Motywowanie i budowanie zaangażowania podległych pracowników
Nazwa firmy

Allia

Adres miejsca pracy ul. pożowska 13
Miejscowość Konskowola
Kod pocztowy 24-130
Numer telefonu 724001015