Szczegóły oferty Kierownik Projektu Wrocław (1397674532)

Data dodania 16-04-2014
Stanowisko Kierownik Projektu
Opis Firma produkcyjna działająca w obszarze nowoczesnych technologii potrzebuje do swojego zakładu produkcyjnego w Lublinie osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
- Przygotowywanie ofert na prace instalacyjne dla klientów;
- Bezpośrednie kontakty z klientami;
- Nadzór nad realizacją zamówień;
- Wyjazdy do klientów w kraju i za granicą;

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe – elektrotechnika lub pokrewne;
- Doświadczenie zawodowe na minimum 2 lata;
- Doświadczenie w zarządzanie projektami (w MS Project lub Excel);
- Znajomość branży instalatorskiej i budowlanej, kontakty z podwykonawcami;
- Umiejętność ustalania priorytetów, praca pod presją czasu;
- Zdolności w kosztorysowaniu i ofertowaniu
- Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, projektową, schematami elektrycznymi, itp.;
- Znajomość programów do projektowania typu CAD;
- Znajomość języka angielskiego – co najmniej na poziomie średnim;
- Prawo jazdy kat. B;
- Gotowość do odbywania podróży służbowych;

Oferujemy:
- Pracę pełną wyzwań;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Pracę w międzynarodowym środowisku;

CV prosimy przesyłać na adres praca@agmetal.com.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Mełgiewskiej 30F w Lublinie.
Nazwa firmy

AG Metal itm

Adres miejsca pracy Tęczowa 22
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-602