Szczegóły oferty Lektor języka angielskiego Strzelin i okolice (1400172309)

Data dodania 15-05-2014
Stanowisko Lektor języka angielskiego
Opis Firma szkoleniowo-doradcza z Krakowa, realizująca na terenie woj. dolnośląskiego projekt dofinansowany ze środków EFS poszukuje lektora języka angielskiego do przeprowadzenia szkoleń, które odbędą się w różnych miastach woj. dolnośląskiego – w tym Strzelinie, w wynajętych salach szkolnych lub hotelowych. Zajęcia (120 godzin lekcyjnych) odbywać się będą średnio 2 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne i prowadzone będą metodą komunikacyjną, kładącą akcent na umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu. Planowany początek zajęć – czerwiec/lipiec 2014 r. Uczestnikami szkolenia będą osoby w wieku powyżej 50 roku życia lub osoby z wykształceniem co najwyżej średnim. Liczebność grup - max. 12 osób. Poziom zaawansowania grupy – max. B2. Praca na podstawie umowy zlecenia.

Wymagania:
*wykształcenie wyższe kierunkowe (NKJO, filologia angielska lub lingwistyka stosowana)
*doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z proponowanym wynagrodzeniem brutto za przeprowadzenie powyżej opisanego szkolenia.
Prosimy również o informację dotyczącą doświadczenia w realizacji szkoleń finansowanych z EFS i związanych z tym formalności (oznaczanie pomieszczeń, właściwa dokumentacja szkoleń itp.).
Nazwa firmy

Mastrelang

Adres miejsca pracy Strzelin
Miejscowość Strzelin i okolice
Kod pocztowy 57-100
Numer telefonu 793777713
Wynagrodzenie b.d.
Praca stała
Etat cały etat
Wygasa za  oferta nieaktualna
« wróć do strony głównej