Szczegóły oferty Luksemburg – Gostingen – praca od 30 VI – 1300 eur kluczbork (1435254397)

Data dodania 25-06-2015
Stanowisko Luksemburg – Gostingen – praca od 30 VI – 1300 eur
Opis Luksemburg – Gostingen – praca od 30 VI – 1300 euro na rękę – niemieckie ubezpieczenie rentowo emerytalne

Jesteśmy solidnym i wypróbowanym partnerem osób poszukujących stabilnej, legalnej i bezpiecznej pracy na terenie Niemiec, Luksemburga ,Jesteśmy bezpośrednim pracodawcą na rynku Europejskim od 2007 roku i nadal prężnie rozwijamy naszą działalność, świadcząc usługi opiekuńcze dla zagranicznych klientów. Dzięki Państwa zaufaniu oraz naszemu wsparciu wyjechało do pracy wiele osób, którym serdecznie dziękujemy za wytrwałą pracę oraz rodzinną atmosferę panującą w firmie. Kierujemy się wypracowaną zasadą indywidualnego podejścia do każdej osoby, toteż zaufanie, jakim obdarzają nas nasi podopieczni to rezultat stosowanych przez nas stałych zasad. Bezpieczeństwo naszych pracowników stanowi dla nas pierwszorzędną sprawę.Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas miejsca pracy oraz warunki zatrudnienia były w jak najwyższym stopniu komfortowe.
Oferowana przez nas praca jest wykonywana na podstawie zawartej wcześniej niemieckiej umowy, a każdy pracownik otrzymuje pełne ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej.
Opis stanowiska
Zatrudnimy opiekunkę do spokojnej i sympatycznej Pani 92 lata , która jest osobą leżąco – chodzącą ( waga 42 kg) , z demencją , 3 razy dziennie przychodzi caritas , w domu jest osoba która sprząta i gotuje , 2 razy w tygodniu przychodzi sprzątaczka dodatkowo , jest osoba która robi zakupy – opiekunka robi listę zakupów
Zadania opiekunki: transfer z łóżka na wózek do posiłków , karmienie pacjentki , zmiana pampersów – jeśli zajdzie potrzeba, pomoc w chodzeniu do toalety , pacjentka jak ma lepszy dzień to z pomocą idzie do toalety ,
W domu jest internet, opiekunka ma dla siebie cale piętro z łazienką
- czas wolny 2 – 3 h dziennie
Wymagania
Oczekujemy:
• doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
• wiek 40 – 62 lat
• komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
• osoba silna – do podnoszenia pacjentki ( pacjentka waży 42 kg )

Nasza oferta
Oferujemy:
• legalne, stałe zatrudnienie
• pełne ubezpieczenie zdrowotne (opłacone składki: emerytalne, rentowe, zdrowotne, wypadkowe oraz w przypadku utraty pracy), w AOK – Niemieckie ubezpieczenie
• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
• zwrot kosztów podróży,
• indywidualną opiekę i wsparcie firmy w czasie pracy za granicą w języku polskim, niemieckim,
• atrakcyjne wynagrodzenie, 1300 euro na rękę
• gwarantujemy czas wolny dla pracownika,
Nazwa firmy

opieka24

Adres miejsca pracy sybiraków
Miejscowość kluczbork
Kod pocztowy 46-200
Numer telefonu 733321971
Wynagrodzenie

5300 (PLN, netto, miesięcznie)