Szczegóły oferty Magazynier/ oww Łódź (1497980219)

Data dodania 20-06-2017
Stanowisko Magazynier/ oww
Opis Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja: Łódź Widzew

Zadania:
-obsługa wózka widłowego
-rozlokowanie towaru na magazynie
-praca ze skanerem
-przyjęcia i wydania towaru

Wymagamy:
-uprawnienia na wózki widłowe
-doświadczenie w pracy jako Operator Wózków Widłowych - min. 0,5 roku
-motywacji i chęci do pracy
-gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym, w tym pracy w porze nocnej

Oferujemy:
-umowę o pracę na pełen etat
-atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
-dodatek do pracy w porze nocnej
-opiekę Konsultanta na każdym etapie zatrudnienia
-niezbędne szkolenia stanowiskowe

Dla osób zaangażowanych możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą.
Nazwa firmy

Manpower

Adres miejsca pracy Sienkiewicza
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-057
Numer telefonu 734108159