Szczegóły oferty Menedżer Zespołu Agentów Katowice (1377288111)

Data dodania 23-08-2013
Stanowisko Menedżer Zespołu Agentów
Opis Obecnie poszukujemy kandydatów z terenu Śląska do współpracy na stanowisku
Menedżer Zespołu Agentów

(Region Śląsk O/Katowice - miasta Katowice, Siemianowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Tychy, Mikołów, Pszczyna, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno)

Zakres obowiązków:
• Nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu agentów
• Prowadzenie szkoleń
• Rekrutacja
• Monitorowanie wyników osiąganych przez poszczególnych agentów ubezpieczeniowych
• Sporządzanie okresowych raportów

Wymagania:
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w ubezpieczeniach, bankowości lub usługach finansowych.
• Chęć i zdolność uczenia się;
• Zaangażowanie i gotowość do działania;
• Kreatywność i inicjatywa;
• Skuteczność, zorientowanie na wynik;
• Komunikatywność;

Korzyści ze współpracy:
• System wsparcia w początkowym okresie współpracy;
• Możliwość awansu oraz atrakcyjny system wynagradzania;
• Bonusy i premie;
• Produkty wysokiej jakości;
• Szeroki program szkoleń produktowych i kompetencyjnych;
• Konkursy i wyjazdy integracyjne.

Oferujemy:
• Interesującą pracę w międzynarodowym koncernie ubezpieczeniowym;
• Merytoryczne przygotowanie do pracy;
• Szeroki program szkoleń;
• Jasno określoną ścieżkę kariery;
• Wysokie dochody w oparciu o własną działalność i kontrakt menedżerski;
• Realizację własnych celów i ambicji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres
oddzial.katowice@prokonto.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."
Nazwa firmy

Generali TU na Życie SA

Adres miejsca pracy Sienna 10
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-544
Numer telefonu b.d.
Wynagrodzenie

7000 (PLN, netto, miesięcznie)