Szczegóły oferty Młodszy Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej Warszawa (1436384830)

Data dodania 08-07-2015
Stanowisko Młodszy Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
Opis Opis stanowiska
Pozyskiwanie nowych klientów.
Współpraca z klientami pod kątem składania wniosków o pożyczkę.
Kontakt telefoniczny z klientem.
Współpraca z innymi działami i osobami w firmie.
Weryfikacja i uzupełnianie bazy.
Raportowanie do przełożonego.

Wymagania
Minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym bądź podobnym stanowisku.
Doświadczenie w branży finansowej.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach pożyczkowych będzie dużym atutem.
Praktyczna znajomość obsługi pakietu office.
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Samodyscyplina, sumienność, odpowiedzialność i terminowość.
Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Orientacja na cel.
Zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy
Międzynarodowe środowisko pracy.
Możliwości rozwoju zawodowego w młodej, szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
Odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Wyzwania zawodowe.
Atrakcyjną podstawę wraz z systemem prowizyjnym
Odpowiednie narzędzia pracy.
Prestiżową lokalizację.
Kartę fitness.
Nazwa firmy

Creamfinance Poland Sp. z o.o

Adres miejsca pracy Puławska 111B
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-707