Szczegóły oferty Monter rusztowań Piaseczno (1517001990)

Data dodania 26-01-2018
Stanowisko Monter rusztowań
Opis SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce...
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter rusztowań
Miejsce pracy: Belgia/Holandia, projekty na terenie całej Europy

Opis stanowiska:

• montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe min. 2 lata w pracy na stanowisku Montażysta Rusztowań (zdobyte na obiektach przemysłowych, tj. rafineriach, elektrowniach, zakładach chemicznych, stoczniach)
• uprawnienia DNV Steigerbouwer A i/lub B, §46C, IMBiG lub inne uprawnienia unijne oraz dyplom VCA/SCC– projekty na terenie Belgii
• uprawnienia DNV Steigerbouwer A i/lub B oraz dyplom VCA oraz BSN – projekty na terenie Holandii
• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym samodzielne zdanie testów BHP na bramie)
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• wysoka sprawność fizyczna
• dokładność i sumienność
• brak nałogów

Mile widziane:

• prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
• komplet własnych narzędzi

Oferujemy:

• stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
• atrakcyjne zarobki: od €15,55 brutto na godzinę
• możliwość pracy na nadgodziny
• opiekę koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail:
praca@sfsinternational.pl
Podając w tytule: Monter Rusztowań w Belgii/Holandi

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA/SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Aplikuj też na: http://www.sfsinternational.pl/pl/

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS International Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, p
Nazwa firmy

SFS International

Adres miejsca pracy Nowa 6, Stara Iwiczna
Miejscowość Piaseczno
Kod pocztowy 05-500
Numer telefonu 221021161