Szczegóły oferty Niemieckojęzyczny Doradca Klienta Warszawa (1337017726)

Data dodania 14-05-2012
Stanowisko Niemieckojęzyczny Doradca Klienta
Opis Inter-Recruitment.pl to dynamiczna agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutacji pracowników znających języki obce. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do firm z branży contact center/business process outsourcing (BPO). Specjalizujemy się w szybkim pozyskiwaniu pracowników operacyjnych władających biegle językami obcymi (także native speakers) jak i kadry managerskiej: liderów, szefów zespołu, kierowników i dyrektorów zarządzających działami sprzedaży i obsługi klienta multilingual.

Wznawiamy proces rekrutacyjny 10 nowych Pracowników dla znanej w Europie firmy działającej na całym świecie w branży BPO/Contact Center.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (szczególnie w piśmie)
• Orientacja na Klienta oraz umiejętność współpracy z klientem
• Samodzielność w działaniu
• Minimum wykształcenie średnie (mile widziani również studenci uczący się w trybie niestacjonarnym)
Obowiązki:
Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych ,wsparcie użytkowników platformy aukcyjnej, profesjonalna e-mailowa obsługa Klienta, raportowanie w systemie Klienta
Oferujemy:
• Interesującą pracę w międzynarodowej wielojęzycznej korporacji
• Kontakt z językiem niemieckim na co dzień
• Bogaty pakiet szkoleniowy i możliwości rozwoju
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ atrakcyjne stawki
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie
Start szkoleń: 7 czerwca! Następne w lipcu…
Forma kontaktu: Prosimy o przesłanie CV, a oddzwonimy ze szczegółami oferty rekrutacja@inter-recruitment.pl

Nazwa firmy

Inter-Recrutiment

Adres miejsca pracy Puławska 12/18
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-566