Szczegóły oferty Operator produkcji Ostrava - Czechy (1452698517)

Data dodania 13-01-2016
Stanowisko Operator produkcji
Opis Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Operator Produkcji dla Brembo, Ostrawa - Czech Gi Group Ltd.

Brembo Czech, Ltd. - Producent systemów hamulcowych dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje zakładu produkcyjnego w Ostrawie : Operator Produkcji

Oferujemy:

-Pracę w systemie zmianowym

-Zatrudnienie na pełny etat

-Premie jakościowe oraz dodatki do wynagrodzenia

-Dopasowanie stanowiska pracy do predyspozycji kandydatek/kandydatów

-Pracę dla kobiet i mężczyzn, szkolenia stanowiskowe

-Dofinansowanie do przewozu pracowniczego

-Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Pomoc agencji w wypelnianiu formalnosci dwojezycznie

Zakres obowiązków:

-Wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej

-Obsługa maszyn

-Kontrola jakościowa produktów

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy na produkcji lub gotowość do przyuczenia

-Dyspozycyjność

-Zdolności manualne

-Wysokie zaangażowanie, rzetelność, sumienność w wykonywaną pracę

-Siła i sprawność fizyczna

W razie zainteresowania, proszę wyślij CV na nasz email: ostrava@gigroup.com Czekamy na odpowiedź!
Nazwa firmy

GiGroup

Adres miejsca pracy Na Rovince 879
Miejscowość Ostrava - Czechy
Kod pocztowy 72-000
Numer telefonu b.d.
Wynagrodzenie

2100 (PLN, netto, miesięcznie)