Szczegóły oferty Opiekunka osób starszych od 4 XII do 9 I – z j.ros kluczbork (1448685295)

Data dodania 28-11-2015
Stanowisko Opiekunka osób starszych od 4 XII do 9 I – z j.ros
Opis Opiekunka osób starszych od 4 XII do 9 I – z j.rosyjskim – 1200 euro netto
Poszukuje opiekunki osób starszych z dobrym językiem rosyjskim lub niemieckim
Praca od 4 XII 2015 – do 9 I 2015 w Bietigheim-Bissingen – 1200 euro na rekę za miesiąc
świeta 100% płatne
Do opieki jest dziadek
85 lat ,42 kg wagi - na wózku , cewnik ,
Bez demencji , mieszka sam w mieszkaniu , w 74321 Bietigheim-Bissingen
Jest internet, czas wolny 3 h dziennie
Obowiązki : pomoc w myciu i ubieraniu, gotowanie , sprzątanie , pranie ,
Oferujemy:

1. Zatrudnienie na niemieckich warunkach

3. Pełne ubezpieczenie w AOK – rentowo emerytalne , wypadkowe , - niemieckie ubezpieczenie pelne )

4. zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu pacjenta,

5. pokrycie kosztów przejazdu,150 euro

Wymagania:

1. ,Dobra znajomość języka niemieckiego, lub rosyjskiego

2. Doświadczenie w opiece nad osobą starszą,

3., cierpliwość i życzliwość,

4. Dobry stan zdrowia,
konrakt :
praca.w.niemczech@onet.eu
0048 510 698 680
Proszę przesyłać Cv ze zdjęciem

Nazwa firmy

praca.w .niemczech

Adres miejsca pracy kluczbork
Miejscowość kluczbork
Kod pocztowy 46-200
Numer telefonu 510698680
Wynagrodzenie

5050 (PLN, netto, miesięcznie)