Szczegóły oferty PRACOWNIK PRODUKCJI (OBSŁUGA MASZYN) Zgierz (1434571236)

Data dodania 17-06-2015
Stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI (OBSŁUGA MASZYN)
Opis Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn produkcyjnych.
Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego linii produkcyjnej.
Kontrola jakości wyrobów.
Dokonywanie odpowiedniego przeglądu maszyn.

Oczekiwania:
Wykształcenie minimum zawodowe.
Wykonywanie prac zgodnie z wytycznymi produkcyjnymi.
Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji.
Motywacja do pracy.
Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.
Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
System pracy 8 godzinny - czterobrygadowy.
Terminowość wypłat.
Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Wyjątkową atmosferę w zgranym zespole.
Możliwość ubezpieczenia grupowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@texton.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Nazwa firmy

TEXTON S.A.

Adres miejsca pracy Konstantynowska 62/70
Miejscowość Zgierz
Kod pocztowy 95-100