Szczegóły oferty Prawnik- Specjalista w Dziale Prawnym Wrocław (1391029350)

Data dodania 29-01-2014
Stanowisko Prawnik- Specjalista w Dziale Prawnym
Opis Opis stanowiska:
* bieżąca pomoc/obsługa radcy prawnego;
* analiza prawna spraw i problemów spółki;
* udział w przetargach oraz zamówieniach publicznych;
* przygotowywanie, nadzorowanie oraz negocjowanie umów;
* samodzielne, bieżące doradztwo oraz pomoc w obsłudze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą;

Wymagania:
* ukończenie co najmniej 4 roku studiów prawniczych;
* minimum 3-letnie doświadczenie;
* praktyczna znajomość prawa gospodarczego;
* gotowość do wyjazdów (po max.2 tygodnie po kraju lub za granicą);
* biegła znajomość języka angielskiego;
* miele widziana znajomość języka rosyjskiego;
* skrupulatność, odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja;
* dyspozycyjność;
* prawo jazdy;

Oferujemy:
* możliwość rozwoju zawodowego;
* atrakcyjne wynagrodzenie;
* doświadczenie w firmie o międzynarodowym zasięgu;
* możliwość uczestniczenia w ciekawych przedsięwzięciach;

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w treści wpisując „Prawnik”.
Nazwa firmy

AG Metal

Adres miejsca pracy Tęczowa 22
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52-603