Szczegóły oferty Serwisant sprzętu medycznego/ Koordynator serwisu Komorniki k/ Poznania (1385583866)

Data dodania 27-11-2013
Stanowisko Serwisant sprzętu medycznego/ Koordynator serwisu
Opis Opis stanowiska:

- Montaż nowych urządzeń RTG (także MR i CT)
- Wykonywanie przeglądów i konserwacji aparatury RTG
- Świadczenie usług serwisowych (gwarancyjnych i pogwarancyjnych)
- Negocjacje warunków ofert z klientami
- Dbanie o najwyższy poziom obsługi klientów na terenie kraju
Dodatkowo jako Koordynator Serwisu:
- Ustalanie bieżących planów pracy dla serwisantów, ustalanie harmonogramu prac, ustalanie zadań oraz ich kontrola i rozliczanie, ustalanie priorytetów
- Opracowywanie ofert dla stałych klientów i dbanie o relacje
- Współpraca przy planowaniu procesu montażu nowego aparatu
- Odpowiedzialność za stosowanie przepisów BHP

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne/ informatyczne/ elektroniczne
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej, a także udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych prowadzonych w języku angielskim
- Doświadczenie z zakresu radiologii/ wiedza dotycząca medycznych systemów obrazowania (PACS) oraz radiologicznych systemów informatycznych (RIS) mile widziana
- Umiejętność i chęć do rozwiązywania problemów technicznych
- Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju
- Dobry stan zdrowia
- Zdecydowanie w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie i aktywność w działaniu
- Uczciwość i sumienność
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność kierowania małym zespołem – organizacja pracy własnej i zespołu
- Umiejętność formułowania zadań i ich rozliczania

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie
- Okres próbny, a następnie umowa o pracę
- Możliwość rozwoju, szkolenia
- Motywujący system wynagrodzenia
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Meditech Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach k/ Poznania ."
SKONTAKTUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE Z OSOBAMI, KTÓRE SPEŁNIAJĄ PRZEDSTAWIONE POWYŻEJ OCZEKIWANIA.
Nazwa firmy

Meditech Sp. z o.o.

Adres miejsca pracy ul. Wirowska 6
Miejscowość Komorniki k/ Poznania
Kod pocztowy 62-052