Szczegóły oferty SPAWACZ TIG LUB MAG Grünberg (1503522609)

Data dodania 23-08-2017
Stanowisko SPAWACZ TIG LUB MAG
Opis Niemiecka firma

sky Personal

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

SPAWACZ

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
- spawanie wszelkiego typu konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
- spawanie co najmniej jedną z metod: TIG lub MAG,

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- aktualne certyfikaty spawalnicze + doświadczenie zawodowe jako spawacz
- umiejętność spawania co najmniej jedną z metod: TIG lub MAG
- umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
- mile widziane prawo jazdy kategorii B, własny samochód

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
- czytelny i atrakcyjny system premiowy
- bezpieczną, stabilna i legalną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
- niemieckie ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
- długoterminowe kontrakty
- praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
- organizację zakwaterowania na terenie Niemiec
- wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe z dopiskiem w tytule SPAWACZ.

Dziękujemy za przesłane aplikacje!

FIRMA SKY PERSONAL

EISERNE HAND 11

35305 GRÜNBERG

www.sky-personal.de

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r . Nr. 133, poz. 883. z późniejszymi zmianami.

Adres miejsca pracy Eiserne Hand 11
Miejscowość Grünberg
Kod pocztowy 35-305