Szczegóły oferty Specjalista ds. Administracji Wizowej Warszawa (1427411077)

Data dodania 27-03-2015
Stanowisko Specjalista ds. Administracji Wizowej
Opis Opis Stanowiska

- Rozpatrywanie wniosków wizowych
- Wprowadzanie danych
- Prowadzenie rozmów telefonicznych z aplikantami
- Kontrola i przyjmowanie paszportów z Centrum Aplikacyjnego
- Nadzorowanie przekazu paszportów do Ambasady i/lub Konsulatów
- Nadzorowanie przekazu paszportów do firmy kurierskiej lub aplikantów
- Administracja pocztowych wniosków wizowych
- Skanowanie i administracja dokumentów
- Sprawdzanie statusu paszportów
- Bezpośrednia obsługa klientów; obsługa klienta drogą mejlową i telefoniczną
- Pobieranie opłat; tranzakcje gotówkowe
- Sporzadzanie raportów dotyczacych dziennych tranzakcji
- Ogólne obowiązki biurowe

Wymagane doświadczenie i kwalifikacje:

- Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
- Profesjonalne , odpowiedzialne i efektywne podejście do zlecanych zadań
- Dbalo ść o szczegóły
- Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego (warunek konieczny); język francuski będzie dodatkowym atutem
- Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim.
Nazwa firmy

VF Services UK Ltd

Adres miejsca pracy Al. Jana Pawła II 23
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-854
Numer telefonu b.d.
Wynagrodzenie b.d.
Praca stała
Etat cały etat
Wygasa za  oferta nieaktualna