Szczegóły oferty Specjalista ds. Finansowo-Ubezpieczeniowych Katowice (1378938241)

Data dodania 12-09-2013
Stanowisko Specjalista ds. Finansowo-Ubezpieczeniowych
Opis Zakres obowiązków:
• Umawianie spotkań handlowych,
• Doradzanie klientom,
• Sprzedaż produktów pod konkretne potrzeby klienta,
• Systematyczna obsługa posprzedażowa,
• Budowanie baz potencjalnych klientów.

Wymagania:
• Min. średnie wykształcenie (preferowane wykształcenie wyższe);
• Preferowany wiek powyżej 27 lat;
• Niekaralność;
• Komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami;
• Samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu;
• Samodyscyplina i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
• Pracę w prestiżowej firmie
• Przygotowanie do zawodu
• Wsparcie merytoryczne ze strony kierownika zespołu
• W początkowym okresie 3 miesięcy spotkania z klientami pod opieką kierownika
• Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy w przedziale 2000 – 5000 zł
• Dodatkowy motywacyjny system premiowy.
• Umowę o współpracy
Nazwa firmy

Generali TU na Życie SA

Adres miejsca pracy Sienna 10
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-544
Numer telefonu b.d.
Wynagrodzenie

3500 (PLN, netto, miesięcznie)