Szczegóły oferty Specjalista ds. odszkodowań/ Agent/ Przedstawiciel Złotów (1393358528)

Data dodania 25-02-2014
Stanowisko Specjalista ds. odszkodowań/ Agent/ Przedstawiciel
Opis Polskie Centrum Odszkodowań

Kancelaria Odszkodowawcza z główną siedzibą w północnej Wielkopolsce poszukuje AGENTÓW/SPECJALISTÓW DS. ODSZKODOWAŃ – Przedstawicieli na terenie całej Polski, których głównym zadaniem będzie dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach i zawarcie z nimi umowy w imieniu Centrum.

Zakres obowiązków:
 aktywne poszukiwanie klientów (osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie, w wyniku błędów lekarskich i w innych zdarzeniach losowych),
 prezentowanie klientom pełnego zakresu usług prawnych świadczonych przez Polskie Centrum Odszkodowań,
 przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów,
 podpisywanie umów z klientami, kompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz dostarczanie do centrali dokumentów sprawy,
 nawiązywanie kontaktów z osobami, firmami oraz instytucjami w celu promowania Polskiego Centrum Odszkodowań i dotarcia do osób poszkodowanych – potencjalnych klientów,
 obsługa spraw zleconych przez Polskie Centrum Odszkodowań na wybranym przez siebie terenie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 oferujesz bezpłatną pomoc osobom, które uległy wypadkom i które tej pomocy naprawdę potrzebują,
 nie pobierasz od klienta żadnych opłat,
 jeżeli w miesiącu podpiszesz kilka umów możesz zarobić kilka tysięcy złotych,
 nawet jedna umowa to kilkaset złotych miesięcznie dla Twojego budżetu,
 Polskie Centrum Odszkodowań jest firmą rzetelną, stworzoną przez prawników, mamy nieposzlakowaną opinię zarówno wśród klientów jak i pracowników,
 sam decydujesz o tym kiedy i jak dużo czasu poświęcisz na tę pracę,
 może być to Twoja praca dodatkowa lub na pełen etat,
 oferujemy uczciwy system wynagradzania prowizyjnego – dzielimy się swoim zarobkiem z Agentami,
 współpracujemy zarówno z osobami nie prowadzącymi własnej działalności gospodarczej jak i z osobami z własną firmą (dowolna branża),
 jeżeli nie wiesz nic na temat odszkodowań to pomożemy Ci wdrożyć się w ten temat i zawsze będziemy wspierać merytorycznie. Otrzymasz od nas wizytówki oraz materiały niezbędne do zawierania umów.

Predyspozycje Kandydatów

 wysoka kultura osobista,
 łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
 komunikatywność,
 wykształcenie minimum średnie,
 zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
 niekaralność oraz nieposzlakowana opinia,
 mobilność, posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

 doświadczenie na podobnym stanowisku,
 wykształcenie handlowe lub prawnicze (studia w toku),
 kontakty lub praca w następujących branżach:
• Zakład ubezpieczeń (agenci ubezpieczeniowi, brokerzy, likwidatorzy szkód)
• Pomoc drogowa
• Wynajem lawet i pojazdów zastępczych
• Mechanika samochodowa (warsztat, lakiernia, blacharstwo)
• Służba zdrowia (pogotowie ratunkowe, rehabilitacja, pielęgniarstwo, przychodnie, lekarze)
• Emeryci służb mundurowych

Jak aplikować

Prosimy o przesłanie CV oraz paru zdań o sobie za pośrednictwem serwisu albo na adres e-mail: biuro.odszkodowania@onet.pl w tytule wpisując – SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ
Dziękujemy za zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Polskie Centrum Odszkodowań (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97.r .o ochronie danych osobowych - Dz. Ust. nr 133 poz. 883).”

Nazwa firmy

Polskie Centrum Odszkodowań

Adres miejsca pracy ul. Norwida 4
Miejscowość Złotów
Kod pocztowy 87-800
Numer telefonu 690662169
Wynagrodzenie

2500 (PLN, netto, miesięcznie)