Szczegóły oferty Specjalista ds. rozliczeń finansowych projektów un Wrocław (1457124090)

Data dodania 04-03-2016
Stanowisko Specjalista ds. rozliczeń finansowych projektów un
Opis Specjalista ds. rozliczeń finansowych POKL

Opis stanowiska:
- kontrola i weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych projektów pod względem
formalnym i merytorycznym,

- kontrola i nadzór nad wydatkami w projektach,

- bieżący kontakt z personelem projektu i koordynatorami w zakresie realizacji budżetów
projektów i utrzymania dyscypliny budżetowej,
- rozliczanie otrzymanych dotacji, sporządzanie okresowych wniosków o płatność, w tym
wniosków o płatność końcową, wraz z częścią sprawozdawczą,

- sporządzanie raportów i zestawień i innych dokumentów niezbędnych z punktu
widzenia prawidłowej realizacji projektów,
- kontrola poziomu osiągniętych wskaźników projektów,
- przygotowywanie umów cywilnoprawnych oraz rachunków do umów,
- prowadzenie ewidencji księgowej,
- sporządzanie zestawień ZUS,
- prowadzenie ewidencji czasu pracy osób zatrudnionych na potrzeby projektów,
- kontakt z instytucjami nadzorującymi realizację projektów.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe, najlepiej z zakresu finansów,
- min. roczne doświadczenie w zakresie rozliczania projektów z EFS,
- znajomość zasad realizacji, rozliczeń i sprawozdawczości projektów dofinansowanych z
EFSF,
- doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych z innych źródeł (PFRON, LdV,
PO IG, inne) będzie dodatkowym atutem,

- biegła obsługa komputera,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, pozytywne nastawienie do życia i
ludzi,

- samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
Perspektywy rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
pracę w młodym i ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multi Sport).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
m.jagiello@eiglobal.pl
Nazwa firmy

TAX

Adres miejsca pracy Wrocław
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-432