Szczegóły oferty Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych Lublin (1480627164)

Data dodania 01-12-2016
Stanowisko Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych
Opis Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń projektów unijnych
Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
• kontrola oraz rozliczanie realizacji prowadzonych projektów unijnych pod kątem ich zgodności z wnioskiem (formalnej, merytorycznej i finansowej);
• sporządzanie wniosków o: zmiany w projektach, zaliczkę oraz refundację kosztów;
• weryfikacja dokumentów: finansowych, umów oraz innych dokumentów niezbędnych do prawidłowego rozliczenia dotacji unijnej;
• współpraca z instytucjami przyznającymi i rozliczającymi dotacje unijne;
• reprezentowanie spółki w kontaktach z klientem.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu ekonomii;
• min. 2- letnie doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy z UE oraz w rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych;
• doświadczenie w pracy z dokumentami finansowo-księgowymi;
• dokładność i systematyczność;
• dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word);
• umiejętność analitycznego myślenia;
• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej pod kątem wymaganych terminów;
• odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność, umiejętność pracy w zespole;
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
• mile widziana znajomość systemu Insert oraz
Oferujemy:
• oferujemy pracę na umowę-zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy
• przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
Jeśli Twoja praca to pasja zapraszamy do naszego zespołu ;-)

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego wraz z listem motywacyjnym e-mailem na adres: info@gieldapracy24.pl (w temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nazwa firmy

Polska Giełda Pracy Sp. z o. o.

Adres miejsca pracy ul. Poznańska 29
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-731