Szczegóły oferty Specjalista ds. sprzedaży systemu klasy ERP Gdynia (1443020972)

Data dodania 23-09-2015
Stanowisko Specjalista ds. sprzedaży systemu klasy ERP
Opis Zakres obowiązków:

- Aktywna sprzedaż systemu informatycznego klasy ERP o nazwie Platforma Hetman;
- Utrzymanie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych;
- Prowadzenie prezentacji produktów dla klientów;
- Opracowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych oraz, negocjacje oraz finalizowanie kontraktów;
- Współpraca przy realizacji działań w zakresie marketingu - przygotowanie i realizacja kampanii;
- Realizacja zakładanych planów sprzedaży.

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
- Preferowane wykształcenie wyższe (marketing lub techniczne powiązane z informatyką);
- Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych i prowadzeniu rozmów handlowych;
- Znajomość technik sprzedaży, negocjacji, prezentacji;
- Bardzo dobra organizacja pracy;
- Kreatywność w realizacji celów związanych ze stanowiskiem;
- Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B;
- Znajomość języka Angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Pracę w młodym oraz ambitnym zespole;
- Aktywny udział w dużych oraz ciekawych projektach informatycznych;
- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
- Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy;
- Niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje prosimy kierować na adres praca@prokhard.com.pl

Uwagi:
W tytule maila prosimy wpisywać "MS/05/15".
Aplikacje powinny zawierać klauzule:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji Prokhard Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Polskiej 43 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Maile z innymi tytułami oraz bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Nazwa firmy

Prokhard Sp. z o.o.

Adres miejsca pracy ul. Polska 43
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-334
Numer telefonu 563500010