Szczegóły oferty Specjalista ds. staży zagranicznych Lublin (1431538765)

Data dodania 13-05-2015
Stanowisko Specjalista ds. staży zagranicznych
Opis Dla naszego Klienta realizującego program staży zagranicznych w branży turystycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. staży zagranicznych

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

• rekrutacja uczestników staży i organizacja staży zagranicznych,
• wsparcie kampanii marketingowej,
• przygotowywanie, prowadzenie i weryfikacja dokumentacji stażowej,
• opieka nad Uczestnikami w trakcie staży,
• nawiązywanie kontaktów z pracodawcami zagranicznymi,
• współpraca z pracodawcami zagranicznymi w branży turystycznej.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• biegła znajomość języka angielskiego,
• mile widziana znajomość drugiego języka obcego,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie zawodowe w branży turystycznej,
• umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów,
• lojalność i uczciwość,
• Doświadczenie zawodowe m.in. 3 lata.

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowym środowisku (możliwość wykorzystywania języka angielskiego na co dzień),
• atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego. Mile widziany list motywacyjny.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
POLSKA GIEŁDA PRACY Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia nr 952
Nazwa firmy

Polska Giełda Pracy Sp. z o. o.

Adres miejsca pracy Poznańska 29
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-731
Numer telefonu 817438400