Szczegóły oferty Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży i Biura Zarządu Lipka (1426790865)

Data dodania 19-03-2015
Stanowisko Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży i Biura Zarządu
Opis Firma Interfiber (z siedzibą w Lipce k Wołomina) jest międzynarodową firmą, jednym z największych na świecie producentów błonnika stosowanego głównie w przemyśle spożywczym.
Tworzymy zespół najwyższej klasy specjalistów, ludzi ambitnych, zaangażowanych
i nastawionych na cele.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalsta ds Wsparcia Sprzedaży.

Główne zadania:
• Analiza wyznaczonych rynków pod względem atrakcyjności sprzedażowej
• Przygotowywanie materiałów dla działu sprzedaży (prezentacje, raporty, analizy)
• Pomoc w przygotowywaniu aktywności promocyjnych
• Uczestnictwo, koordynacja i rozliczanie aktywności promocyjnych
• Koordynacja kontaktów z Klientami
• Prowadzenie raportów z umówionych kontaktów z Klientami
• Kontakty z dz. logistyki w celu realizacji zamówień
• Wsparcie Biura Zarządu

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
• Umiejętność szybkiego uczenia się
• Otwartość, komunikatywność, dynamizm w działaniu
• Umiejętność organizacji czasu pracy i systematyczność
• Orientacja na Klienta wewnętrznego i zewnętrznego
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysoka kultura osobista
• prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
• Ciekawą, stabilną pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i osiągnięć
Nazwa firmy

Interfiber Sp. z o.o.

Adres miejsca pracy Lipka 39, Kłębów
Miejscowość Lipka
Kod pocztowy 02-205