Szczegóły oferty Specjalista ds zakupów i sprzedaży Niepołomice (1397143680)

Data dodania 10-04-2014
Stanowisko Specjalista ds zakupów i sprzedaży
Opis Firma zajmująca się sprzedażą i wynajmem maszyn budowlanych oraz sprzedażą części zamiennych poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. zakupów i sprzedaży.

Zakres obowiązków:
- poszukiwanie nowych dostawców
- negocjowanie warunków handlowych, przygotowywanie zapytań ofertowych
- odpowiedzialność za optymalizację kosztów zakupów
- współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami
- przygotowywanie ofert handlowych
- realizacja budżetu sprzedaży

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie kierunkowe
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego
- komunikatywność, zdolności negocjacyjne
- samodzielność
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
- nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie

miejsce pracy: Suchoraba/ k. Wieliczki

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres: biuro@denison.com.pl
Nazwa firmy

Denison

Adres miejsca pracy Suchoraba 86
Miejscowość Niepołomice
Kod pocztowy 32-005