Szczegóły oferty Specjalista Kontroler ds. Jakości Oleśnica (1336224436)

Data dodania 05-05-2012
Stanowisko Specjalista Kontroler ds. Jakości
Opis ZNTK Oleśnica S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Starszy Kontroler Jakości.

Praca w dziale Kontroli Jakości w zakładzie zajmującym się naprawą i modernizacją taboru kolejowego.

Wymagania
• wykształcenie minimum średnie techniczne,
• wymagane doświadczenie w pracy w Kontroli Jakości, w zakresie pomiarów długości i kąta (w zakłądzie produkcyjnym),

Obowiązki
Do zadań komórki, w której zatrudniony będzie pracownik należy m.in.:
• badania wytrzymałościowe, rentgenowskie, ultradźwiękowe,penetracyjne,
• kontrola i legalizacja przyrządów pomiarowych,
• pomiar wichrowatości pudła lokomotyw elektrycznych,
• udział w reklamacjach

Mile widziane
• praktyka i uprawnienia w zakresie badań nieniszczących (UT, MT, VT, PT)

Oferujemy
• umowę o pracę w zakładzie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nazwa firmy

ZNTK Oleśnica S.A.

Adres miejsca pracy ul. Moniuszki 20
Miejscowość Oleśnica
Kod pocztowy 56-400
Numer telefonu 713995137
Wynagrodzenie

2300 (PLN, netto, miesięcznie)