Szczegóły oferty Specjalista/ka ds. kadr i płac Wrocław (1397590038)

Data dodania 15-04-2014
Stanowisko Specjalista/ka ds. kadr i płac
Opis Firma AG Metal Poland Sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku. Specjalizujemy się w branży metalurgicznej realizując kontrakty na terenie całej Europy. W związku z dynamicznym rozwojem, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. kadr i płac
Miejsce pracy : Wrocław

Zakres obowiązków:
- administrowanie aktami osobowymi pracowników;
- przygotowywanie dokumentów kadrowych i nadzór nad ich obiegiem;
- bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników;
- sporządzanie umów zleceń;
- sporządzanie list płac;
- prowadzenie rozliczeń z ZUS (sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych)
- sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do US dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych (deklaracje PIT);
- przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i uzyskanych dochodach dla Pracowników;
- sporządzanie różnego rodzaju zestawień na potrzeby kadry kierowniczej;
- rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych;

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie;
- doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. kadr i płac – min. 3 lata;
- znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programu OPTIMA);
- bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK;
- bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- odpowiedzialność;
- dokładność;
- systematyczność;
- samodzielność w wykonywaniu obowiązków;

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace w pełnym wymiarze godzin;
- konkurencyjne wynagrodzenie;
- pracę w międzynarodowej firmie;
- komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze;

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w tytule wpisując „kadrowy/a”.
Nazwa firmy

AG Metal Poland

Adres miejsca pracy Tęczowa 22
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-602