Szczegóły oferty Specjalistów ds. Handlowych, Inwestycje Kapitałowe Gdańsk (1392163195)

Data dodania 12-02-2014
Stanowisko Specjalistów ds. Handlowych, Inwestycje Kapitałowe
Opis wymagania:

Bezkompromisowa uczciwość
Zdolności interpersonalne
Wytrwałość
Pracowitość
Systematyczność

obowiązki:

Pozyskiwanie klienta detalicznego i biznesowego
Sprzedaż funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń inwestycyjnych
Sprzedaż inwestycji alternatywnych (dodatkowo)
Raportowanie na temat podejmowanych działań

oferujemy:

Wysokie zarobki zależne od wyników sprzedaży
Nienormowany czas pracy
Szeroką ofertę produktów inwestycyjnych z wielu Towarzystw
Szkolenia produktowe

opis dodatkowy:

Obowiązki wykonywane są wyłącznie w terenie. Możliwość pracy stałej lub dodatkowej. Mile widziani kandydaci z dowolnego regionu kraju.

Odpowiedzi proszę przesyłać na e-mail: biuro@money-invest.pl, wpisując w temacie maila imię i nazwisko - inwestycje
Nazwa firmy

Money Invest Wiesław Gajda

Adres miejsca pracy Dworska 27
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-506