Szczegóły oferty Tajemniczy klient Sosnowiec (1400782912)

Data dodania 22-05-2014
Stanowisko Tajemniczy klient
Opis Szukasz ciekawej i angażującej pracy dorywczej? Jesteś osobą otwartą i potrafisz rozmawiać z ludźmi? Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenia w zakresie badań i jednocześnie zarobić dodatkowe pieniądze to zapraszamy Cię do współpracy z nami. Twoja praca będzie polegała na wizytowaniu wyznaczonych placówek handlowo-usługowych a także badaniu jakości innych kanałów sprzedaży takich jak infolinia, call-center, serwisy www itp. i dzieleniem się opinią na temat ich obsługi klienta, zachowania personelu w określonych sytuacjach, jakości uzyskanych informacji itp. Swoje obserwacje będziesz zapisywał na specjalnie przygotowanym do tego celu formularzu.

Praca audytora jest doskonałym zajęciem uzupełniającym codzienne obowiązki. Oferta ta skierowana jest również do studentów, którzy poszukują dodatkowych form zarobku. Jeśli masz już doświadczenie w obsłudze klienta,interesujesz się technikami skutecznej sprzedaży lub po prostu chciałbyś brać udział w ciekawym eksperymencie to zgłoś
się do nas. Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz nowe doświadczenia. Wynagrodzenie otrzymasz za wykonaną pracę, możesz zarobić nawet 200 złotych dziennie, bardzo często przy badaniu procesów sprzedaży zleceniodawca ponosi koszty związane z realizacją zlecenia i nie wymaga zwrotu przedmiotów, które zostały zakupione w ramach badania.

*Oczekujemy od Ciebie:*

* Otwartości i łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi
* Komunikatywności
* Rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków oraz terminowości
* Umiejętności obiektywnej oceny zaobserwowanych sytuacji
* Dobrej pamięci oraz szczegółowości
* Umiejętności ciekawego zapisywania spostrzeżeń oraz łatwego formułowania myśli.

Jeśli spełniasz poniższe kryteria i uważasz iż jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko to zapraszamy Cię do rejestrowania się w naszej bazie. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się drogą mailową
lub telefoniczną. Nie zwlekaj już dziś dołącz do naszego zespołu, aby uczestniczyć w nowoczesnych badaniach konsumenckich!

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: ogloszenie@tajemniczy-klient.com prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Więcej informacji na stronie http://tajemniczy-klient.com
Nazwa firmy

tajemniczy-klient.com

Adres miejsca pracy ul. Sienkiewicza
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-200
Numer telefonu 500304460
Wynagrodzenie b.d.
Praca stała
Etat cały etat
Wygasa za  oferta nieaktualna
« wróć do strony głównej