Szczegóły oferty Telefoniczny Konsultant Klienta Skawina (1399398872)

Data dodania 06-05-2014
Stanowisko Telefoniczny Konsultant Klienta
Opis Firma z branży finansowej zajmująca się Outsourcingiem Bankowym, czyli pozyskiwaniem Klientów na usługi Bankowe, której priorytetem jest obsługa klienta z sektora tzw. Wolnych zawodów (gdzie proces od momentu "Pozyskania Klienta" do wypłaty kredytu może trwać zaledwie 1 dzień) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Telefoniczny Konsultant Klienta

Jesteś studentem, nie masz doświadczenia, chcesz zaistnieć na rynku finansowym, potrafisz wzbudzić zaufanie, przekonać do własnych racji - czekamy na ciebie.
Szukamy ludzi młodych, kreatywnych, oryginalnych i zdeterminowanych by osiągnąć sukces!!!

Zakres obowiązków:
• Telefoniczne doradztwo i sprzedaż produktów bankowych
• Aktywne pozyskiwanie Klientów według standardów firmy
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
• Analiza potrzeb i oczekiwań klienta

Oferujemy:
• Szkolenia produktowe i sprzedażowe przygotowujące do pracy w sektorze finansowym
• Pracę stacjonarną ( od poniedziałku do piątku)
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizje)
• Dodatkowe atrakcyjne programy motywacyjne (po przekroczeniu założonych progów sprzedażowych)
• Konkursy i nagrody dla najlepszych
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy m.in. telefon, komputer, baza klientów
• Miłą atmosferę pracy w zespole
• Wsparcie i pomoc doświadczonych managerów
• Możliwości rozwoju i awansu na wyższe stanowisko

Wymagania :

• Wykształcenie min. Średnie
• Dobra dykcja i komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
• Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe będą dodatkowym atutem

Aplikacje zawierające cv ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@mfc24.pl

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Nazwa firmy

MFC OUTSOURCING

Adres miejsca pracy Słoneczna 3A
Miejscowość Skawina
Kod pocztowy 32-050