Szczegóły oferty TESTER APLIKACJI MOBILNYCH Wrocław (1384806824)

Data dodania 18-11-2013
Stanowisko TESTER APLIKACJI MOBILNYCH
Opis

TESTER APLIKACJI MOBILNYCH

Jeżeli przyszłość IT to dla Ciebie technologie mobilne, dołącz do nas i pomóż nam

tworzyć niepowtarzalne rozwiązania dla naszych klientów. Oferujemy Ci samodzielne

stanowisko i możliwość realizowania swoich pomysłów.

OBOWIĄZKI:

● Wykonywanie testów manualnych i automatycznych dla aplikacji mobilnych

● Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych

● Raportowanie wyników testów

● Udział w procesie projektowania

● Skuteczne zdobywanie wiedzy o systemie

WYMAGANIA:

● Znajomość technologii mobilnych: Android/iOS

● Znajomość zagadnień UI/UX dla urządzeń mobilnych (telefon i tablet)

● Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań

NASZA FIRMA OFERUJE:

● Pracę z ekspertami w swojej dziedzinie

● Międzynarodowe środowisko pracy

● Kurs języka angielskiego w godzinach pracy

● Służbowy komputer, telefon oraz tablet

● Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń

● Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

Aplikacje wraz z CV oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

objectivity@wp.pl

Nazwa firmy

Objectivity Bespoke Software Specialists

Adres miejsca pracy ul. Klecińska 123
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-413
Numer telefonu b.d.
Wynagrodzenie

3600 (PLN, netto, miesięcznie)