Szczegóły oferty Właściciel Punktu - franczyza Słupsk (1375207045)

Data dodania 30-07-2013
Stanowisko Właściciel Punktu - franczyza
Opis Podjęcie współpracy z firmą „reklamowy.co” to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorczych osób szukających możliwości rozwoju biznesowego w oparciu o stale rozwijającą się branżę reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Sprzedaż obejmuje towary związane z działem reklamy, poligrafii, wydruków wielkoformatowych oraz reklam świetlnych . Wszystkie oferowane prze nas produkty znajdą Państwo na stronie „www.reklamowy.co”


Wymagania:
-chęci do pracy
-prowadzenie bądź otwarcie działalności gospodarczej
-wynajęty/własny lokal(min.20-25m/2)
-komputer z dostępem do internetu
-telefon stacjonarny lub komórkowy


Gwarantujemy:
-wyposażenie lokalu
-reklamę zewnętrzną i wewnętrzną
-długi okres gwarancji
-wysokiej jakości certyfikowane produkty
-wsparcie przez cały okres współpracy
-kontakt z doradcą reklamowym
-wsparcie grafików i całego zespołu „reklamowy.co”
-stałą prowizje od sprzedaży
-przekazanie sekretu „Wiem jak”
-dostęp do grupy e-lerningowej
-szkolenia z zakresu produktów, sprzedaży i obsługi klienta .
Ze względu na szybki rozwój naszej firmy postanowiliśmy wyjść do Państwa z naszą propozycją współpracy która może przynieść korzyści i Państwu i nam. Udostępnimy Państwu nasze logo , przekażemy całe know-how, będziemy Państwa wspierać oraz szkolić , damy Państwu wyposażenie wewnętrzne i reklamę zewnętrzną lokalu i wiele innych, a wszystko to za ok10 000zł netto ( jest to opłata proporcjonalnie niska do innych firm które stosują Franczyzę , znamy firmy które pobierają nawet 100 000 zł i więcej ) Biorąc pod uwagę, że otwarcie własnej Agencji Reklamowej od podstaw wiąże się z dużo wyższymi kosztami, uważam że nasza oferta jest atrakcyjna

Potrzebują Państwo tylko ok. 20-25m/2 lokalu gdyż produkty wysyłane są z naszej centrali więc nie potrzeba magazynu . Całe wyposażenie , próbki materiałów/druków otrzymują Państwo od nas . To my pomagamy robić te \"pierwsze kroki\" w branży reklamowej więc nie jest aż tak trudno jak mogłoby być w pojedynkę . Nasza agencja jest coraz bardziej znana co bez wątpienia jest dodatkowym plusem i przyciągnie klientów.
Mówiąc wprost,
zostając Ajentem sieci Reklamowy.co otrzymujesz gotowy, wyposażony sklep reklamowy z logo sieci handlowej oraz zapleczem marketingowym i stajesz się indywidualnym przedsiębiorcą nieustannie wspieranym przez naszą firmę.

Więcej informacji na stronie : www.wspolpraca.reklamowy.co
e-mail: at@reklamowy.co

Nazwa firmy

Reklamowy.co

Adres miejsca pracy Czatkowska
Miejscowość Słupsk
Kod pocztowy 83-110
Numer telefonu 884881929
Wynagrodzenie b.d.
Praca stała
Etat cały etat
Wygasa za  oferta nieaktualna
« wróć do strony głównej